Rolety Velux

Osłony do okien dachowych w sklepie Knall – Velux

Osłony przeznaczone do okien dachowych muszą cechować się najwyższą precyzją wykonania i doskonałym dopasowaniem rozmiaru do wymiarów okna. To bardzo ważne, ponieważ ich zadaniem jest osłona pomieszczeń znajdujących się na poddaszu, które są najszybciej nagrzewającą się przestrzenią w całym domu.

Rzeczywistość jest taka, że na poddaszu zawsze jest najcieplej, a w słoneczne dni niestety najgoręcej. Dlatego osłona okien dachowych jest tak potrzebna. Przebywanie w nagrzanym pomieszczeniu jest bardzo nieprzyjemne, a jeśli wyobrazimy sobie, że na dodatek musimy w nim spać robi się już całkiem niewesoło – na poddaszach często planowane są przecież sypialnie i pokoje dziecięce. Usypianie malucha w gorącu, strach pomyśleć.

Roleta zaciemniająca Velux
Roleta zaciemniająca z prowadnicami

Jedną z dwóch firm, której osłony do okien dachowych oferujemy naszym Klientom w sklepie internetowym Knall jest Velux. Za marką stoi ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, a jej produkty są znane z trwałości i estetyki wykonania. Ponadto Velux jako producent okien dachowych na swoich produktach umieszcza tabliczki znamionowe z informacją o ich typie i rozmiarze, co wyklucza ryzyko złego dopasowania osłony. W grupie oferowanych produktów Velux znajdują się: rolety: dekoracyjne (FHB rzymska, RFL z prowadnicami, RHL na haczykach, RML elektryczna, RSL solarna), zaciemniające (DFD plisowana, DKL z prowadnicami, DML elektryczna, DSL solarna), plisowane (FHL manualna) oraz zewnętrzne (SHL obrotowa, SML elektryczna, SSL solarna); żaluzje (PAL manualna) oraz markizy (MHL manualna, MML elektryczna, MSL solarna).

Dlaczego Velux

Roleta dekoracyjna Velux
Roleta dekoracyjna na haczykach

Wybierając marki do współpracy wybieramy te, do których możemy mieć absolutne zaufanie. Tylko wtedy jesteśmy pewni, że nasi Klienci otrzymują najlepsze produkty. Wybór marki Velux był, w przypadku osłon przeznaczonych do okien dachowych, oczywisty.

Historia marki sięga roku 1941 kiedy to Villum Rasmussen założył firmę specjalizującą się w szklanych konstrukcjach dachowych, jego marzeniem było stworzenie okna dachowego tak dobrego jak każde okno pionowe. A nazwa? Velux to połączenie słów „ventilation” (wentylacja) i lux (światło). 77 lat doświadczenia rynkowego może zrobić wrażenie.

Przez ten czas firma ciągle się rozwijała; dzisiaj jej produkty można kupić w ponad 40 krajach świata. Velux obecnie należy także do firm wiodących na międzynarodowym rynku okien dachowych. Pozycję tę zawdzięcza przede wszystkim temu, że nie stoi w miejscu. Bazuje na swoim doświadczeniu, ale także ciągle chce się rozwijać, korzystając z rozwoju technologii. Dzień dzisiejszy to dla firmy, poza działaniami biznesowymi, duże zaangażowanie w sprawy społeczne poprzez aktywne promowanie energooszczędnego budownictwa. Oznacza to optymalizację wydajności energetycznej budynków, przy jednoczesnej dbałości o zdrowie i samopoczucie ludzi, którzy będą w nich mieszkać.

W Polsce firma jest obecna od roku 1990. Przez ten czas znalazła się w grupie największych producentów i eksporterów okien dachowych.

2 thoughts on “Osłony do okien dachowych w sklepie Knall – Velux

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *